SLEDUJTE NÁS!

02.12.2019

Je to za námi...koukněte na fotky a naviděnou za rok!

Počtvté a bylo to jiné. Celou fotogalerii najdete na našem Facebook. A budeme se na Vás těšit v roce 2020. Máme z letošního ročníku mnoho pocitů a dojmů, které nás motivují být za rok zase lepší. Pokud pro nás máte zpětné vazby, napište nám na info@pteam.cz. Děkujeme, za tým Vánoce Dětem, Lucka

26.11.2019

Máme vítěze...velké vánoční soutěže

Tentokrát jsme měli téma "Moje budoucnost". A je neuvěřitelné, jak krásné obrázky nám přišly. Přesný výsledek soutěže najdete zde na našem Facebookovém profilu. A prosím nezapomínejte, že na celé soutěži je nejkrásnější nejen to, že vyhrajeme, ale také to, že vznik obrázku byl krásným zážitkem. Děkujeme vám všem, že se zapojujete :)

23.11.2019

Omluvené účasti vystavovatelů

Omlouváme se, ale bohužel nám omluvily účast tyto značky: Kouzelné kamínky J+J, DOMDOM (montessori hračky), Toypex a T-WOOD. I přesto věříme, že si akci užijete. A těšíme se na vás. 

22.11.2019

Zítra naviděnou...

Vše máme připraveno. Na co se můžete těšit? Každý si najde to své a hlavně děti! Startujeme v 10hodin, a to hned vystoupením dětí s Radkou Propperovou a jejich Tanečky, celý den máme připravené herničky, dílničky a workshopy pro rodiče s dětmi, nebo i bez rodičů :). Užijte si krásný den s námi. Letos již po čtvrté. Těšíme se na Vás. 

15.11.2019

Program a plánek areálu je venku!

Koukněte níže na co vše se můžete těšit. Ano, nejedeme na kvantitu, ale na kvalitu. V Business hotelu si najde každý to své! Milou formou se dostaneme do světa dětí. Díky tomu, že my rodiče poznáme skvělé možnosti jak naše děti rozvíjet. Letos je festival poskládaný tak, aby právě inspirace a zážitek bylo to nejvíc, co si z festivalu odnesete. Za tým Vánoce Dětem, organizátorka Lucka

09.11.2019

Víte proč?

Vánoce Dětem jsou letos počtvré a naše původní myšlenka je stále stejná. Chceme ji s vámi sdílet! "Vánoce nejsou jen pořízení dárků, spousty dárků, které si děti přejí protože je vidí v televizi, výlohách, reklamách, ale je to čas, kdy právě výběr dárků může být skvělou zábavou pro děti, ale i celou jejich rodinu." Pojďte si s námi hrát, zažit krásný start vánočního času! Spojte přání dětí se žážitky! PS: Letos budeme na festivalu psát i Ježíškovi dopisy. 

07.11.2019

Už jen 16 dní...

...festival se blíží a my se těšíme na všechny, kdo si chtějí užít den s rodinou a načerpat první vánoční atmosférů. Vemte i ty nejmenší, pro které je připraven dětský koutek u kavárny Cacao Cafe. Odpočinkové pytlové zóny pro ty, kdo si budou chtít užít relax na akci zatímco děti si budou hrát v dílničkách. Přes oběd navštivte vánoční street food zónu před hotelem, nabídka bude opravdu pestrá. Bude to prostě super, organizátorka Lucka wink.

23.10.2019

Velká vánoční soutěž pro školy a školky!

Spouštíme do světa již tradiční soutěž pro školy a školky na Vysočině! Pojďte se zapojit se svojí třídou a vyhrát velmi zajímavé cen. Soutěžíme do 19. listopadu. Pravidla ZDE!

16.10.2019

Ještě nejste součástí? Máte nejvyšší čas se registrovat.

Máte skvělý produkt, který chcete návštěvníkům představit a využít první nákup vánočních dárku? Registrujte se! Zbývá 15 dní, kdy jsou otevřeny přihlášky na 4. ročník festivalu o dětech a pro děti. Nepromeškejte svoji šanci. Těšíme se na každého z Vás. Organizátorka Lucka cheeky

22.09.2019

Workshop pro rodiče.

Podělte se s námi o váš názor. Rády bychom do Jihlavy přivedly osobnosti dětské psychologie, které vás mohou motivovat k upevňování vztahů, budování lepší budoucnosti vás a vašich dětí a mnohá další témata? Byl by z vaší strany zájem? 

01.09.2019

Stříbrné terasy poprvé ožijí vánoční atmosférou.

Festival o dětech a pro děti je zcela jedinečným projektem v Jihlavě. Zažijete atmosféru s typickým vánočním jídlem na nádvoří EA Business hotelu a ve třech patrech kongresového centra na vás čekají interaktivní zóny, kreativní zóny, umělecké zóny a již tradiční kavárna s dětským koutkem pro nejmenší. 

29.07.2019

Chcete se inspirovat těmi nejlepšími?

Dejte nám vědět, kdo nebo co je pro Vás největší inpirací pro výchovu a směřování vašich dětí. Rádi bychom uspořádali v rámci festivali interaktivní workshop s osobností, která může být pro Vás přínosem. Dejte nám tip :)

01.05.2019

Workshopy...zařazujeme do programu!

Pro tento rok pro Vás připravujeme dopoledne plné velmi zajímavých workshopů. Sledujte jejich témata na našem webu. Cílem workshopů je rozšířit nejen vaše, ale i naše obzory o příběhy a zkušenosti zajímavých osobností, které se zabývají např. výchovou, výživou a dalšími důležitými tématy pro rozvoj dětí. Nenechte si ujít jedinečnou příltežitost!

28.03.2019

Čtvrtý ročník, nový formát!

Projekt Vánoce Dětem je naší srdcovou záležitostí, protože se týká hodně budoucnosti nejen našich a vašich dětí. Pojďte s námi díky informacím a inspiraci, kterou vám na festivalu přinášíme obohatit budoucnost :) Těšíme se na Vás letos 23. listopadu v nových prostorách EA Business hotelu a s novým programem.