SLEDUJTE NÁS!

15.11.2019

Program a plánek areálu je venku!

Koukněte níže na co vše se můžete těšit. Ano, nejedeme na kvantitu, ale na kvalitu. V Business hotelu si najde každý to své! Těšíme se na Vás!

09.11.2019

Víte proč?

Vánoce Dětem jsou letos počtvré a naše původní myšlenka je stále stejná. Chceme ji s vámi sdílet! "Vánoce nejsou jen pořízení dárků, spousty dárků, které si děti přejí protože je vidí v televizi, výlohách, reklamách, ale je to čas, kdy právě výběr dárků může být skvělou zábavou pro děti, ale i celou jejich rodinu." Pojďte si s námi hrát, zažit krásný start vánočního času! Spojte přání dětí se žážitky! PS: Letos budeme na festivalu psát i Ježíškovi dopisy. 

07.11.2019

Už jen 16 dní...

...festival se blíží a my se těšíme na všechny, kdo si chtějí užít den s rodinou a načerpat první vánoční atmosférů. Vemte i ty nejmenší, pro které je připraven dětský koutek u kavárny Cacao Cafe. Odpočinkové pytlové zóny pro ty, kdo si budou chtít užít relax na akci zatímco děti si budou hrát v dílničkách. Přes oběd navštivte vánoční street food zónu před hotelem, nabídka bude opravdu pestrá. Bude to prostě super, organizátorka Lucka wink.

23.10.2019

Velká vánoční soutěž pro školy a školky!

Spouštíme do světa již tradiční soutěž pro školy a školky na Vysočině! Pojďte se zapojit se svojí třídou a vyhrát velmi zajímavé cen. Soutěžíme do 19. listopadu. Pravidla ZDE!

16.10.2019

Ještě nejste součástí? Máte nejvyšší čas se registrovat.

Máte skvělý produkt, který chcete návštěvníkům představit a využít první nákup vánočních dárku? Registrujte se! Zbývá 15 dní, kdy jsou otevřeny přihlášky na 4. ročník festivalu o dětech a pro děti. Nepromeškejte svoji šanci. Těšíme se na každého z Vás. Organizátorka Lucka cheeky

22.09.2019

Workshop pro rodiče.

Podělte se s námi o váš názor. Rády bychom do Jihlavy přivedly osobnosti dětské psychologie, které vás mohou motivovat k upevňování vztahů, budování lepší budoucnosti vás a vašich dětí a mnohá další témata? Byl by z vaší strany zájem? 

01.09.2019

Stříbrné terasy poprvé ožijí vánoční atmosférou.

Festival o dětech a pro děti je zcela jedinečným projektem v Jihlavě. Zažijete atmosféru s typickým vánočním jídlem na nádvoří EA Business hotelu a ve třech patrech kongresového centra na vás čekají interaktivní zóny, kreativní zóny, umělecké zóny a již tradiční kavárna s dětským koutkem pro nejmenší. 

29.07.2019

Chcete se inspirovat těmi nejlepšími?

Dejte nám vědět, kdo nebo co je pro Vás největší inpirací pro výchovu a směřování vašich dětí. Rádi bychom uspořádali v rámci festivali interaktivní workshop s osobností, která může být pro Vás přínosem. Dejte nám tip :)

01.05.2019

Workshopy...zařazujeme do programu!

Pro tento rok pro Vás připravujeme dopoledne plné velmi zajímavých workshopů. Sledujte jejich témata na našem webu. Cílem workshopů je rozšířit nejen vaše, ale i naše obzory o příběhy a zkušenosti zajímavých osobností, které se zabývají např. výchovou, výživou a dalšími důležitými tématy pro rozvoj dětí. Nenechte si ujít jedinečnou příltežitost!

28.03.2019

Čtvrtý ročník, nový formát!

Projekt Vánoce Dětem je naší srdcovou záležitostí, protože se týká hodně budoucnosti nejen našich a vašich dětí. Pojďte s námi díky informacím a inspiraci, kterou vám na festivalu přinášíme obohatit budoucnost :) Těšíme se na Vás letos 23. listopadu v nových prostorách EA Business hotelu a s novým programem.