SMLUVNÍ PODMÍNKY

Vzor smlouvy a ceník si přečtete kliknutím na na ikonku výše. A v rámci 1. ročníku máme pro Vás bonus - každý z Vás od nás získá 10 volných vstupenek na festival, které můžete použít pro svoje známé, nebo zhodnotit třeba při soutěžích na vašich sociálních sítích.

REGISTRACE

Registrační formulář vyplníme za Vás - Vy pak obdržíte instrukce do uvedeného e-mailu. V příloze najdete smlouvu, kterou prosím obratem podepište a zašlete nám zpět na e-mail. Děkujeme. 

PRODEJNÍ PLOCHA

Výběr Vaši optímální prodejní plochy provádíme cca 1 měsíc před akcí. Vystavovatele řadíme tak, aby zapadali do konceptu areálu a abychom pro návštěvníka přinesli ty nejlepší chuťové kombinace. 

REGISTRACE VYSTAVOVATELE

Základní údaje
Kontaktní údaje
Výstavní plocha

Výběr plochy je pouze orientační, proto vyberte plochu, která se Vám nabídne jako první, přesné umístění v areálu budeme kompletovat cca 1 měsíc před akcí. 

Vybavení

Vyberte ze seznamu vybavení položky, které budete potřebovat pro svůj prodejní stánek. 

VÁNOCEDĚTEM

Veškeré informace o festivalu si můžete přečíst v pozvánce, kterou jsme si pro Vás připravili! Pozvánka

NEJČASTĚJI VÁS ZAJÍMÁ

Program celého festivalu zveřejníme v říjnu 2019. Těšit se můžete na prodejní i neprodejní zóny, interaktivní dětské plochy a tentokrát také předvánoční tradiční dobroty přímo na nádvoří hotelu. Celý program zveřejníme říjen/2019!

CENY VSTUPENEK

Využijte možnosti pohodlného zakoupení vstupenek na našich předprodejních místech. Zároveň se podívejte zda máte možnost získat slevu na vstupné. Ceník!