Smluvní podmínky

Vzor smlouvy a ceník si přečtete kliknutím na na ikonku výše. A v rámci 1. ročníku máme pro Vás bonus - každý z Vás od nás získá 10 volných vstupenek na festival, které můžete použít pro svoje známé, nebo zhodnotit třeba při soutěžích na vašich sociálních sítích.

Registrace

Registrační formulář vyplníme za Vás - Vy pak obdržíte instrukce do uvedeného e-mailu. V příloze najdete smlouvu, kterou prosím obratem podepište a zašlete nám zpět na e-mail. Děkujeme. 

Výstavní plocha

Výběr Vaši optímální prodejní plochy provádíme cca 1 měsíc před akcí. Vystavovatele řadíme tak, aby zapadali do konceptu areálu a abychom pro návštěvníka přinesli ty nejlepší chuťové kombinace. 

REGISTRACE VYSTAVOVATELE

Základní údaje
Kontaktní údaje
Výstavní plocha

Výběr plochy je pouze orientační, proto vyberte plochu, která se Vám nabídne jako první, přesné umístění v areálu budeme kompletovat cca 1 měsíc před akcí. 

Vybavení

Vyberte ze seznamu vybavení položky, které budete potřebovat pro svůj prodejní stánek. 

DEJSIFOOD

Dokonalý rodinný výlet o letních prázdninách? Tak přesně ten vás čeká již 17.srpna v největším přírodním zábavným areálu České republiky. Od devíti hodin se promění areál Šiklova mlýna na největší rodinný street food festival ve velkém stylu. Pozvánka

NEJČASTĚJI VÁS ZAJÍMÁ

Každý si přijde na své! Zážitkový food festival je připraven pro děti, maminky, tatínky i babičky a dědečky. Originální menu od šesti desítek prodejců, mezi kterými najdete světový i český street food. Celý program zveřejníme duben/2019!

CENY VSTUPENEK

Využijte možnosti pohodlného zakoupení vstupenek na našich předprodejních místech. Zároveň se podívejte zda máte možnost získat slevu na vstupné. Ceník!